Info

Foteniu sa venujem od roku 2005, najprv iba pre zábavu, no o 2 roky neskôr sa ma kamarátka z výšky spýtala, či by som jej neprišiel fotiť svadbu. Povedal som si, že keď tam budú rezne, tak idem : ) .

S rezňami som síce radšej niekde v prvej 400-vke svadieb prestal, ale moje hobby sa stalo prácou. Odvtedy sa snažím zbierať inšpiráciu a zlepšovať po všetkých stránkach, aby som Vám odovzdal vždy maximum.

Je Váš termín na svadbu voľný?

Overte si obsadenosť termínu, prípadne ktoré termíny mám voľné v období, o ktorom uvažujete.

 

Ateliér

Ateliér sa nachádza v Šuranoch na adrese M.R. Šrefánika 3 v obchodnom dome ZORA na 1 poschodí. Vchádza sa cez predajňu FOTOEXPRES, ktorá je našou súčasťou.

Parkovanie je možné:

– vedľa budovy sa nachádza veľké parkovisko, ktoré je od 8 do 16:00 platené, ale priamo pri budove sú označené bezplatné miesta pre návštevníkov

– priamo pred budovou (platené od 8 do 16:00)

– v prípade dlhších fotení je možné po dohode využiť parkovanie vo dvore, odkiaľ je prístup aj k nákladnému výťahu

Exkluzívne fotoknihy

Dlho som hľadal vhodný výsledný produkt, v ktorom kvalitné svadobné fotografie vyniknú tak, ako si naozaj zaslúžia. Bežné fotoknihy z hromadných fotolabov sú veľmi peknou spomienkou na dovolenku, ale svadba si zaslúži predsa len niečo dôstojnejšie. Nakoniec som našiel, čo som hľadal a môžem Vám teda predstaviť možný výsledný produkt našej spolupráce, ktorý očarí každého.

Keďže medzi prvým kontaktom, a výrobou fotokníh býva časový úsek aj viac ako rok počas ktorého sa môžu meniť ceny dodávateľov, platia vždy ceny aktuálne pri objednávaní kníh.